Nová technologie v kuchyni

V loňském roce starý kotel na přípravu jedno-druhových jídel dosloužil. Byl dobrým pomocníkem při přípravách vařených příloh a polévek.

Nahradil jej nový, moderní kotel, značky Firex 250l s míchadlem.

S touto novou technologií v kuchyni školní jídelny, máme možnost v jídelníčku rozšířit výběr z více jídel v průběhu týdne.

Tento nový kotel se může pochlubit přednostmi, kdy je mnohem snadnější a příjemnější obsluha oproti předchozímu kotli. V jednom varném cyklu dokáže uvařit brambory a umíchat oblíbenou bramborovou kaši pro všechny naše strávníky. Umí a mnohem snadněji připraví omáčky nebo pudinky a šodó k dukátovým buchtičkám. V jednom „hrnci“, našem novém kotli, připraví guláše nebo boloňskou omáčku ke špagetám za pomoci míchacího ramene.

Celá výměna technologie byla realizována za finanční podpory Města Jablunkova, za kterou děkujeme zejména zastupitelům, kteří na počátku roku 2014, schválili finanční prostředky na pořízení kotle. Přispěli tak ke zlepšení námi poskytovaných služeb a pomohli také výrazně zvýšit náš další rozvoj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*